sincan merkez, Pınarbaşı, Çimşit, saraycık, yapracık,malazgirt mahallesi, maraşal çakmak, selcuklu, plevne, atatürk, yozgat mahallesi, ahi mesud bulvarı, 12. cadde, muammer aksoy sokağı, yaşar kemal caddesi, saraycık son durak, buhara caddesi, poaltlı 2 caddesi, ankara caddesi, atatürk caddesi, lale tren istasyonu, çağlayan alt geçidi, istasyon caddesi, ayaş caddesi, hayvanat bahçesi, ford başer, bosna caddesi, yazı caddesi, selimiye caddesi, yeşilova mahallesi, hürriyet caddesi, ibni sina sokak, tuna parkı,

Sincan Yaz Okulu Çocuk Kulübü

Yaz okulu ve Çocuk kulübü kayıtlarımız başlamıştır. 

irtibat için: 0553 046 98 74

Yaz okulu yaş aralıkları: 

Erkek Çocukları: 3 – 12 Yaş arası

Kız Çocukları : 3 – 15 yaş arası

SIBYAN MEKTEBİ Çocuklarımıza Ankara’da geçirecekleri bir yaz okulu fırsatı sunuyor!

Çocuğunuz Kuran’ı Tecvitli Okumayı Biliyor mu?

Daha Evvel Kuran’ı kerimi hatim yaptı mı?

Namaz, sure ve Dua ezberleri var mı?

Efendiler Efendisi Peygamberimiz Muhammed Mustafa (s.a.v) Hayatı hakkında neler biliyor?

Anne babasına davranış kurallarını biliyor mu?

Adap konularını öğrenip evde uyguluyor mu?

Çalışan bir ebeveyn olarak çocuğunuza tatil döneminde ayırabileceğiniz yeterli vaktiniz yok mu?

Hiç endişelenmeyin;

Çünkü Ankara’da tatil yerlerine gidemediği halde çocuğunuza bizimle birlikte unutamayacağı bir yaz tatili sunabilirsiniz.

Yukarıda sıraladığımız bütün konu başlıklarını Yaz tatili boyunca Oyunlarla, Eğlenceyle, öğretip hayatına tatbik edebiliriz. Yeter ki siz isteyin.

Sizinde Çocuklarınız Dini eğitimden yoksun kalmasın.

Çocuğunuza, okul arkadaşlarına tüm heyecanı ile anlatabileceği parlak bir tatil sunun!

Oyun ve Eğlenceyle Dini bir öğretim sunuyoruz.

Yaz okulu programında Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerimi  Tecvidli olarak okuyabilme ve Hatim yapma dersleri, Siyeri Nebi, Efendimizin mübarek hayatı, Hadisi Şerif Ezberleri, Adab Dersleri ile çocukların anne babalarına davranış şekillerinden yeme içme  adabına varıncaya kadar öğretilen adaplar, Namaz, Sure ve dua ezberleri, sosyal aktiviteler, geziler, spor, yüzme, çapraz-kültürel projeler, dil oyunları, değişik aktiviteler, heyecan verici yarışmalar ve temiz havada yürüyüş gibi birçok aktivite yer almaktadır.

Oyun formatına sokulan sınıflarımızda çocuklar Kuran okumada karşılaştıkları engelleri rahatça aşmakta, mahraçlarını, tecvitlerini geliştirmekte ve dil kullanımı ve iletişim konularında kendilerini geliştirmektedirler.

Bu Konular başlığında çocuklarımızı dolu dolu bir yaz tatili sunuyoruz.

Sincan, Yenikent, Etimesgut, Yapracık, Fatih, Eryaman, Elvankent çevresi bütün herkes katılabilir….

sıbyan mektebi, sibyan, subyan, kreş, anaokulu, kuran kursu, sincan, etimesgut,yenikent, eryaman, elvankent, dini kreş, en ucuz, en hesaplı, en kaliteli, dini eğitim, dini okul, kuran okulu, elifba, en yakın, nerede, kreş telefonları, kreşler, oanaokulları, ankara, ankarada, sincanda, etimesgutta, yer alan,

 

 

Yayınlayan

Sıbyan Mektebi

Sıbyan mektebi 3-6 yaş arası tüm çocuklarımızı kapsamaktadır. iyi bir nesil güçlü bir gelecek için çocuklarımızı şimdiden eğitmeye ne dersiniz ? sizlerde çocuklarınızın iyi bir dini eğitim almalarını ve kur-an'ı kerimi güzel okuyup adap ve sünnetleri en güzel şekilde öğrenmeleri için hizmetinizdeyiz. sincan sıbyan talebe kursu.

“Sincan Yaz Okulu Çocuk Kulübü” üzerine 7 yorum

    1. Bülent bey sizlerde aramıza hoş geldiniz, bu bölüm sibyan mektebi eğitimleri hakkında velilerimizle tanışıp kaynaşıp onlara sormak istediklerinizle ilgi bir paylaşım platformudur. fiyat konusunda 0542 374 74 12 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir